Halogen_Logo_sort.jpg

REVOLUSJONERE OG BEGEISTRE!

Så ambisiøs er vår visjon. Skybasert regnskap gir mulighet for perfekt arbeidsfordeling, null dobbeltarbeid og masse automatisering. Det vil også kunne frigjøre tid for oss begge slik at vi kan fokusere på det vi har mest lyst til. Realisere dine visjoner.

Da Sum startet i 2010 var målet først og fremst å hjelpe bedrifter til å lykkes. Vår visjon er å begeistre og revolusjonere. Det handler om et ekte engasjement for at kundene våre skal lykkes med sin bedrift, og utfordre det tradisjonelle tankesettet i bransjen. Vi vil automatisere mest mulig og la kundene gjøre mer selv.

I dag teller vi mer enn 20 flotte ansatte, med avdelinger i både Stavanger, Drammen og Tønsberg.

 

GRÜNDERE

Gründerne Roar Voll og Leonard Chaparian har begge erfaring fra å starte egne bedrifter og kjenner godt utfordringene som følger med. Disse erfaringene har vært viktige for utviklingen av Sum.

Roar Voll er sivilingeniør og har bred erfaring fra oppstart av flere bedrifter. Han har også vært aktivt med i oppstarten av Skape.no, etablererveiledning for gründere.

Leonard Chaparian er autorisert regnskapsfører med bakgrunn i revisjon. Han har også erfaring fra egne selskaper. I tillegg til å være daglig leder for Sum har han også vært aktiv i veiledning av gründere.

 

NOE GØY OG MENINGSFULLT

Vi har finansiert byggingen av et barnehjem i Romania, og mange av de ansatte har også vært på besøk her. I skrivende stund holder et byggefirma på å reise en helt ny bygning.

Vi har også vært engasjert i andre prosjektet, og synes det er knallkjekt å kunne bruke Sum til å bidra med noe gøy og meningsfullt!

 

Get in touch:

www.sum.no

post@sum.no

+47 51870900

Sum Regnskap AS
Bryggerikaien 24
4014 Stavanger

 

MEET THE PEOPLE

2016-12-08_22h16_43.png

Roar Voll
Executive Chairman
roar@sum.no
40825308
Linkedin | Facebook

2016-12-08_22h33_57.png

Leonard Chaparian
CEO
leonard@sum.no
90665540
Linkedin | Facebook

Tommy Nordbøe
Partner / Management Consultant
tommy@sum.no
41697549
Linkedin | Facebook

Åse Marie Botnan
Certified Public Accountant
ase@sum.no
98058034
Linkedin | Facebook

Hege Mjølsnes Kverneland
Certified Public Accountant
hege@sum.no
99298698
Linkedin | Facebook

Kristine Meling
Accountant
kristine@sum.no
97789641
Linkedin | Facebook

Astrid Karlstrøm
Accountant
astrid@sum.no
97743791
Linkedin | Facebook